*Twilight_Addict*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New Moon ni več nominiran za Scoreboard Movie

Go down

New Moon ni več nominiran za Scoreboard Movie Empty New Moon ni več nominiran za Scoreboard Movie

Objavlja  Number1fan Sre Feb 17, 2010 10:17 pm

New Moon je bil nominiran v številnih kategorijam sedaj pa so nenominirani.

Nominirani so bili za:

* Best Blockbuster
* Best Music
* Best Action Hero – Jacob Black
* Best Action Hero – Edward Cullen
* Best Ending
* Best Visual Special Effects
* Best Screenplay (Adapted)
* Best Actress – Kristen Stewart for New Moon
* Quote of the Year – “I just have one condition. If you want me to do it, then … marry me Bella.”
* Actress of the Year (Multiple Roles) – Kristen Stewart for New Moon & Adventureland
* Actor of the Year (Multiple Roles) – Michael Sheen for New Moon & The Damned United

Jeff Bayer je o tem povedal:

"Jaz vodim štetje glasov...nažalost sem moral umakniti New Moon iz izbire.Preveč twifanov so dajalo filmu po 10 točk ostalim filmom pa po 1 da so tako zbili številke.
Ljubim filme,ljubitelje filmov in nimam težav z Twifani toda,da skušajo zbiti ocene drugih filmov ni bistvo tega tekmovanja.Bila je težka odločitev,ker sem bil navdušen,da so nagrade dobile toliko pozornosti.Tu je primer tega kar se je zgodilo....v kategoriji NAJ FILM je Twilight vodil z 9.3 drugi najboljši film Crazy Heart pa je imel le 3.8.Pa drugi po vrsti je bil!
Opravičujem se vsem Twilight fanom,ki so si vzeli čas in glasovali...
Tole je še za vas.Edward je prepričljivo vodil pred Jacobom v BEST ACTION HERO/VILLAIN/SUPERHUMAN."
Number1fan
Number1fan
Admin
Admin

Število prispevkov : 117
Join date : 16/02/2010
Age : 29
Kraj : Logatec

https://addict.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu